Exotic herbs e-shop

bylinky třetího tisíciletí

menu

Reklamace

1.POKYNY PRO REKLAMACI

1.1. Přijaté zboží je poškozené

Při přebírání zásilky od dopravce pečlivě zkontrolujte neporušenost přepravního obalu. Zásilku se známkami poškození nepřebírejte.

1.2. Bylo dodáno zboží s prošlou minimální dobou trvanlivosti

Minimální dobu trvanlivosti zkontrolujte před otevřením obalu výrobku. Jesliže bylo dodáno balení výrobku s prošlou dobou minimální trvanlivosti, výrobek neotvírejte a společně s popisem vady a kopií prodejního dokladu zašlete nebo jej doručte osobně na adresu EXOTIC HERBS s.r.o., Hradební 1218, 686 01 Uherské Hradiště. Reklamace bude obratem posouzena a následně bude sjednána náprava.

1.3. Dodané zboží vykazuje jiné vady

V případě zjištění odchylek od standardní kvality výrobek dále neužívejte. Pro přijetí reklamace v tomto případě akceptujeme zboží vrácené v minimálně 90% výrobního objemu balení produktu. Zboží společně s popisem vady a kopií prodejního dokladu zašlete nebo jej doručte osobně na adresu EXOTIC HERBS s.r.o., Hradební 1218, 686 01 Uherské Hradiště. Reklamace bude vyřízena v nejkratším možném termínu.

1.4. Lhůta pro vyřízení reklamace

V souladu se zákonnými předpisy jsou reklamace vyřizovány do 30 dnů od přijetí.
Vždy se však snažíme reklamační proces zkrátit na minimální dobu, to znamená, že reklamace vyřizujeme bez zbytečného odkladu.

 

2. VRÁCENÍ ZBOŽÍ V ZÁKONNÉ 14DENNÍ LHŮTĚ

2.1. Doba pro odstoupení od kupní smlouvy ve 14denní lhůtě

Lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy trvá 14 kalendářních dnů a začíná následujícím dnem po převzetí zboží spotřebitelem. Rozhodující je datum odeslání odstoupení od smlouvy.

2.2. Jaké zboží lze vrátit

Vrátit lze zboží pouze v originálním nepoškozeném obalu výrobku(blistr nebo sáček), tímto není myšlen přepravní obal výrobku(krabička , obálka).

2.3. Postup vrácení zboží ve 14denní lhůtě

Zboží společně s žádostí o odstoupení od kupní smlouvy ve 14denní lhůtě a kopií prodejního dokladu zašlete nebo jej doručte osobně na adresu EXOTIC HERBS s.r.o., Hradební 1218, 686 01 Uherské Hradiště. Váš nárok bude obratem posouzen. Peníze za vrácené zboží vám budou poslány převodem na vámi uvedený bankovní účet do 30 dnů, přičemž nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.