EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

lifestyle tipy pro váš zdravý životní styl

 Pravidelná dávka tipů pro zdravější životní styl. Udělejte něco pro sebe spolu s Exotic Herbs! Zdravá strava, optimismus a duševní rovnováha jsou oblasti, které významně ovlivňují náš celkový životní styl a spokojenost.

Přijde vám váš sexuální život nudný? Toužíte oživit plamen vášně, ale nechcete používat žádné zázračné pilulky? Existuje mnoho přírodních afrodiziak, které povzbudí nejen sexuální vzrušení, ale i libido.

Potence, Kotvičník, Ašvaganda, Libido, sex, afrodiziakum, žnšen, zázvor, maralí kořen, skořice, kozličník, plodnost, rozmarýn, přírodní viagra

Číst dál: Probuďte v sobě vášeň! Známe bylinky, které fungují

Herbář byl dříve běžnou součástí života dospívajících dívek a dnes se opět vrací stejně jako jiné "retro" záležitosti. Nejde však už jen o domácí úkol, ale o příjemný relax, který vás potěší.  Kromě toho, že se při jeho tvorbě kreativně vyřádíte a pohled do něj vás zahřeje na duši, můžete sbírání rostlin využít jako zábavnou aktivitu spolu s dětmi - děti se zabaví při sběru, sušení i lepení a naučí se poznávat místní floru.

DIY, Exotic Herbs

Číst dál: Jak vyrobit svůj vlastní herbář?

Harmonický vztah je založen mimo jiné i na pestrém sexuálním životě. V okamžiku, kdy se do ložnice prodere stereotyp a vytratí se zároveň i vášeň, nastává začátek konce. Přitom za nízkým libidem často stojí jen stres z práce a uspěchaného života. 

Potence, Maca, Kotvičník, Ašvaganda, Ženšen, Guarana, Exotic Herbs mixy

Číst dál: Afrodiziaka – bylinky světa, které fungují na potenci

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 734 589 468
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved