EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

5 ověřených bylinek na mužskou potenci

Chuť na sex je obecným indikátorem zdraví jedince a čím je vaše tělo šťastnější, tím více libida má. Poslední studie naznačují, že erektilní dysfunkce může mít spojitost se srdečními problémy, což není překvapením, jelikož mají spoustu společných rizikových faktorů.

To znamená, že modrá pilulka nám sice může pomoci s problémem v posteli, ale ve skutečnosti jen zakrývá mnohem hlubší příčiny. A sama zmiňovaná pilulka se nedoporučuje požívat, pokud jedince trápí problémy se srdcem, takže babo raď.

libido v posteli

Naštěstí pro nás hledání svatého grálu potence probíhalo daleko před tím, než byla v 90. letech 20. století objevena zázračná pilulka, a tak se můžeme dočíst o afrodiziacích, které mohou mít podobu od drceného prášku nosorožčího rohu, krve kobry až třeba čokolády. My pro vás zase máme 5 bylinek, které jsou na zlepšení potence a výkonu v posteli používané už po staletí po celém světě a co je nejlepší, všechny jsou snadno dostupné a jako přírodní léky jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Co může způsobovat problémy s erekcí?

 • Cukrovka
 • Kouření
 • Konsumpce alkoholu
 • Vysoký krevní tlak
 • Vysoký cholesterol
 • Věk
 • Obezita
 • Nízká hladina mužského pohlavního hormonu
 1. Guarana (Paullinia cupana)

Guarana neboli paulinie nápojná  je bylinka, která obsahuje 4x více kofeinu než kávová zrna. Běžně se používá jako doplněk do energetických nápojů. Guarana je superrostlina, která se používá na léčbu širokého spektra tělesných i duševních problémů. Ne nadarmo brazilský kmen guaranů věřil, že se v ní ukrývá síla božských bytostí. Kromě toho, že zbystřuje mysl, může díky antioxidantům zlepšit prokrvení celého těla, až do posledního centimetru.

 1. Maca (Lepidium meyenii)

Drcený kořen rostliny maca nebo peruánské řeřichy se používá jako afrodiziakum už stovky let. Studie českých vědců potvrdila, že maca má pozitivní vliv na přítomnost antioxidantů v krvi a dokonce objevila i přímou spojitost mezi macou a snižováním hladiny cholesterolu. Kromě potence a plodnosti u mužů maca zvyšuje i libido u žen skrze vyrovnávání hormonální hladiny.

 1. Kotvičník (Tribulus terrestris)

Kotvičník je u nás právem známý jako rostlinná modrá pilulka. Kromě toho, že zvyšuje libido u mužů i u žen, podporuje tvorbu spermií a zdravý vývoj vajíčka v děloze. Kromě toho je kotvičník také zodpovědný za zvýšení hladiny mužského pohlavního hormonu až o 30 % a větší nárůst svalové hmoty, proto je oblíbený i u sportovců, kteří mu říkají „rostlinné steroidy“.

 1. Ašvaganda (Withania somnifera)

Vitánie snodárná byla díky svým účinkům na libido zmiňovaná už v Kámasútře, takže si můžete být jistí, že pomůže na chuť na sex, a dokonce i na výdrž. Ašvaganda efektivně snižuje hormon kortizol, čili potlačuje stres, který také může být příčinou erektilní dysfunkce. Kromě toho snižuje i hladinu cukru v krvi a zpomaluje tvorbu nádorových buněk.

 1. Ženšen (Panax ginseng)

Na ženšen pravý již bylo publikováno přes 400 studií, které prokázaly jeho pozitivní vliv na oběhový systém, imunitu, CNS (centrální nervovou soustavu) a stejně tak zaznamenaly zlepšení i u funkce pánských partií. Kromě toho je Ženšen, který se používá už od dob tradiční čínské medicíny, používán na zvýšení celkové energie.

Potence, Maca, Kotvičník, Ašvaganda, Ženšen, Antioxidanty, Libido

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 777 240 791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved