EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

Afrodiziaka – bylinky světa, které fungují na potenci

Harmonický vztah je založen mimo jiné i na pestrém sexuálním životě. V okamžiku, kdy se do ložnice prodere stereotyp a vytratí se zároveň i vášeň, nastává začátek konce. Přitom za nízkým libidem často stojí jen stres z práce a uspěchaného života. 

Pánové mají v současné době mnohem více problémů s erekcí, než tomu bylo v minulosti, ženy zase nemají chuť na postelové hrátky například kvůli nekončícímu shonu v práci a domácnosti. Jestliže nedůvěřujete chemickým prostředkům, které jsou běžně dostupné na trhu, tak vás jistě o svých blahodárných účincích přesvědčí bylinky, jež se používají na dané problémy po staletí.

Věděli jste, že exotické bylinky jsou schopné pomoci jak ženské, tak i mužské potenci? Sexuální disfunkce bývají fyzického i psychického charakteru, ovšem bylinky dokážou s těmito neduhy jednou provždy zatočit.

Vrátí se vám sexuální apetit, odezní problémy s erekcí, nastolí hormonální rovnováhu a zmírní projevy menopauzy.

Kotvičník -
Tribulus Terrestris

Bylinky mají vskutku kouzelnou moc, přičemž ukázkovým příkladem je Tribulus terrestris, neboli kotvičník zemní. Jedná se o čistě přírodní afrodiziakum, které má na lidský organismus blahodárný vliv.

O jeho léčebných účincích věděli už lidé ve staré Číně, Indii a Mezopotámii. Kotvičník zemní je bohatý na různé látky, jako jsou saponiny, glykosidy, sacharidy, steroidy, třísloviny, pryskyřice a další. Stejně tak je bohatý na vitamín C.
Kotvičník se však proslavil jako sexuální čaroděj, jenž dokáže nesmírně zvýšit libido. Zlepšuje také náladu, mužskou plodnost a odstraňuje problémy s nespavostí či nadměrným pocením.

Guarana

Přestože je guarana proslulá spíše jako přípravek, jenž dodává energii, dokáže zvýšit také libido, a tím pádem vrátit vášeň do vaší ložnice. Guarana podporuje imunitu, má pozitivní účinky na paměť a funkce mozku, stejně tak tlumí migrény a napomáhá správnému trávení a hubnutí.

Maca

Peruánská modrá pilule. Přesně tak se říká exotické bylince zvané maca, která je bohatá na vitamin A, B1, B2, B6, C, E a železo. Červená maca zlepšuje fyzický výkon a vytrvalost, zajišťuje správné duševní rozpoložení a dokáže pomoci v okamžiku, kdy řešíte neplodnost. Ženy ocení, že pomáhá při menopauze.

Ženšen - korejský zázrak

Dalším přírodním afrodiziakem je ženšen, u něhož se zpracovává právě jeho kořen. Ženšen je často označován za přírodní zázrak, jenž má blahodárné účinky na lidský organismus a imunitní systém. Kromě toho, že má pozitivní účinky na sexuální život, podporuje také dlouhověkost, zlepšuje krevní oběh a regeneruje játra.

Ašvaganda - Indický ženšen

Oslabený imunitní systém, stres a celkové vyčerpání organismu se negativně podepisují i na sexuálním rozpoložení. S ašvagandou však vnesete do svého intimního života dlouho postrádanou vášeň, podpoříte imunitu, zbavíte se stresu a doplníte energii. Indický ženšen, jak se jinak ašvagandě říká, vás promění v alfasamce.

Pokud váháte nad tím, kterou bylinu zvolit (protože skvělé jsou všechny) - máme dobrou zprávu. Můžete vybírat z mixů, ve kterých jsou 2 byliny ve složení 50 / 50. Mixy najdete zde.


Potence, Maca, Kotvičník, Ašvaganda, Ženšen, Guarana, Exotic Herbs mixy

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 777 240 791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved