EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

Afrodiziaka – bylinky světa, které fungují na potenci

Harmonický vztah je založen mimo jiné i na pestrém sexuálním životě. V okamžiku, kdy se do ložnice prodere stereotyp a vytratí se zároveň i vášeň, nastává začátek konce. Přitom za nízkým libidem často stojí jen stres z práce a uspěchaného života. 

Pánové mají v současné době mnohem více problémů s erekcí, než tomu bylo v minulosti, ženy zase nemají chuť na postelové hrátky kvůli nekončícímu shonu v práci a domácnosti. Jestliže nedůvěřujete chemickým prostředkům, které jsou běžně dostupné na trhu, tak vás jistě o svých blahodárných účincích přesvědčí bylinky, jež se používají na dané problémy po staletí.

Věděli jste, že exotické bylinky jsou schopné pomoci jak ženské, tak i mužské potenci? Sexuální disfunkce bývají fyzického i psychického charakteru, ovšem bylinky dokážou s těmito neduhy jednou provždy zatočit. Vrátí se vám sexuální apetit, odezní problémy s erekcí, nastolí hormonální rovnováhu a zmírní projevy menopauzy.

Kotvičník zemní

Bylinky mají vskutku kouzelnou moc, přičemž ukázkovým příkladem je takový kotvičník zemní. Jedná se o čistě přírodní afrodiziakum, které má na lidský organismus blahodárný vliv. O jeho léčebných účincích věděli už lidé ve staré Číně, Indii a Mezopotámii. Kotvičník zemní je bohatý na různé látky, jako jsou saponiny, glykosidy, sacharidy, steroidy, třísloviny, pryskyřice a další. Stejně tak je bohatý na vitamín C. Kotvičník zemní se však proslavil jako sexuální čaroděj, jenž dokáže nesmírně zvýšit libido. Zlepšuje také náladu, mužskou plodnost a odstraňuje problémy s nespavostí či nadměrným pocením.

Guarana

Přestože je guarana proslulá spíše jako přípravek, jenž dodává energii, dokáže zvýšit také libido, a tím pádem vrátit vášeň do vaší ložnice. Guarana podporuje imunitu, má pozitivní účinky na paměť a funkce mozku, stejně tak tlumí migrény a napomáhá správnému trávení a hubnutí.

Maca

Peruánská modrá pilulka. Přesně tak se říká exotické bylince zvané maca, která je bohatá na vitamin A, B1, B2, B6, C, E a železo. Červená maca zlepšuje fyzický výkon a vytrvalost, zajišťuje správné duševní rozpoložení a dokáže pomoci v okamžiku, kdy řešíte neplodnost. Ženy ocení, že pomáhá při menopauze.

Ženšen

Dalším přírodním afrodiziakem je ženšen, u něhož se zpracovává právě jeho kořen. Ženšen je často označován za přírodní zázrak, jenž má blahodárné účinky na lidský organismus a imunitní systém. Kromě toho, že má pozitivní účinky na sexuální život, podporuje jtaké dlouhověkost, zlepšuje krevní oběh a regeneruje játra.  

Maca, Kotvičník, Ženšen, Guarana

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 734 589 468
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved