EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

Chcete kvalitnější erekci? Máme návod, jak na to

Zhruba polovinu mužské populace ve středním věku trápí problémy s erekcí. Tento stav se negativně promítá do života samotného muže i jeho partnerky. Poradíme vám co dělat, když „to nejde“.

Chcete se milovat, ale nejde to? Stane-li se to jednou, mávnete nad tím rukou, jenomže podruhé, potřetí....! Dáte mi za pravdu, že to už není náhoda, ale problém. Odborníci radí, že vzniklý stres a nervozita je hlavním viníkem při problémech s erekcí. Rada pro většinu čtenářů zní: „Hoďte stres a úzkost za hlavu“. Ptáte se jak?

Pokles mužské potence a libida

S přibývajícím věkem dochází k samovolnému poklesu hladiny mužského pohlavního hormonu a ztrátě chuti k sexu. Uvést penis do připraveného stavu je sice složitější, ale v žádném případě ne nemožné. Žádný muž by neměl při jakýchkoliv problémech pochybovat o svém „mužství", protože potence může postihnout i ty největší hřebce.

Zázraky na počkání nečekejte

Masově zprofanované přípravky či modré "zázraky" mají v drtivé většině případů spíše placebo efekt a zároveň svedou ukázkově provětrat peněženku. Existují daleko šetrnější způsoby, které zotaví mužské sebevědomí a duši.

Přírodou k vášnivému sexu

Téměř za zázračnou lze považovat Ašvagandu. Ještě aby ne, když se jí přezdívá „síla hřebce“. Jedná se o bylinku, která zklidní tělo i mysl, zlepšuje kvalitu spánku, pomáhá proti stresu a má významný vliv na libido.

Přírodní síla Ašvagandy stimuluje činnost štítné žlázy, která hospodaří s hormony a reprodukčním systémem.

Dalšími bylinkami, které lze užívat je Kotvičník, Maca nebo Indický ženšen. Bylinky v sobě skrývají látky, které zkvalitňují sperma, pozitivně ovlivňují kvalitu erekce a zvyšují chuť na sex.

Největší výhodou je fakt, že je může užívat i vaše partnerka. Na ženy totiž působí podobně jako na muže.

Vybíráte si mezi více bylinami a nemůžete se rozhodnout? Existují mixy bylin, které se vzájemně podporují a jejich efekt je touto synergií znásoben. Tím pádem se nemusíte trápit výběrem.

Například mix bylin, ve kterém je 50 % Kotvičníku a 50 % Macy byl vytvořen proto, aby se znásobil účinek těchto dvou rostlin a člověk nemusel polykat stovky prášků.

Pokud vás více zaujala Ašvaganda, zkuste například mix Ašvaganda / Maca.

Potence, Maca, Kotvičník, Ašvaganda, sex

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 734 589 468
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved