EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

tělesné i duševní zdraví díky bylinkám exotic herbs

V magazínu Exotic Herbs naleznete pravidelně čtení na téma zdraví nás všech. Představíme vám účinky našich bylinek, ale také jiné užitečné rady, díky kterým se budete cítit daleko lépe!

Období alergie je snad nikdy nekončící. Ucpaný nos od rýmy, zánět očních spojivek nebo opuchlé oči. Výčet příznaků alergie je jako dlouhý seznam se stále novými a překvapujícími možnostmi, jak znepříjemnit člověku život. Kromě prášků, lze proti alergii bojovat alespoň částečně bylinkami. 

Ostropestřec, bazalka, alergie, devětsil, kurkuma, kopřiva, senná rýma

Číst dál: Jak zmírnit alergie bez prášků?

Detoxikace je přirozený proces, který pro naše pravidelně provádí naše játra. Někdy i nevědomky děláme věci, které našim orgánům moc nepomáhají a teď nastal čas s tím něco udělat. Jak je zregenerovat do svého maximálního potenciálu vám řekneme v tomto článku.

Přírodní obaly, Ječmen, Chlorella, Spirulina, Guarana, Mladý ječmen, Ostropestřec, Exotic Herbs, Antioxidanty, Dávkování bylin, Detoxikace, ostropestřec mariánský, Posílení imunity, Regenerace organismu, detoxikační čaje

Číst dál: Vše, co byste měli vědět o detoxikaci

V dnešní době se čím dál více řeší v párech otázka neplodnosti, asistované reprodukce, či adopce. Můžeme spekulovat, proč se procento párů, co si žádá o pomoc s otěhotněním, zvedlo za posledních několik let na téměř 20 %, ale skutečností je, že většině případům lze pomoci moderní medicínou.

Kotvičník, Ašvaganda, Ženšen, Exotic Herbs, Čaje z bylinek, Ženšen pravý, těhotenství, Snížení únavy

Číst dál: Které bylinky pomohou s otěhotněním

Naše tělo je denně pod zátěží toxických látek, které se usazují na tkáni a orgánech. Pomoci organismu můžete detoxikačními čaji, které napomůžou organismu v boji proti škodlivým látkám a navíc i s hubnutím.

Matcha, Ostropestřec, Čaje z bylinek, Detoxikace, zelený ječmen, bylinky na hubnutí, Regenerace organismu, detoxikační čaje

Číst dál: Detoxikační čaje na hubnutí – které fungují nejlépe?

Štítná žláza patří do naší endokrinní soustavy, která má na starosti žlázy s vnitřní sekrecí, vylučující v našem těle veškeré hormony. V tomto článku si vysvětlíme, jaké problémy může její nesprávná činnost způsobovat a jak si pomoct přírodní cestou. 

Maca, Ašvaganda, Ženšen, Vilkakora, Zdravá strava, štítná žláza, hormony

Číst dál: Problémy se štítnou žlázou - jaké bylinky vám pomohou?

 Čaj se těší obrovské oblibě už několik tisíciletí. Není to jen kvůli chuti a spoustě různých příchutí, ale také kvůli velkému množství zdravotních benefitů, které jeho pití přináší. My se dnes zaměříme na bylinkový čaj, který pomůže se snížením cholesterolu.

Matcha, Kotvičník, Ženšen, Chlorella, Spirulina, Hlíva ústřičná, Mladý ječmen, Zelené potraviny, Zdravá strava, Cholesterol

Číst dál: Bylinkový čaj na snížení cholesterolu

byliny na spaní

Kvalitní a dobrý spanek je nejčastěji opomínanou "aktivitou" našeho dne. Důsledkem často bývá špatná psychika v kombinaci s únavou. Spánek bývá často narušován třeba tím, že si člověk před ulehnutím do postele pochutná na těžce stravitelném jídle. 

Ašvaganda, Ženšen, Ženšen pravý, Exotic Herbs mixy, Harmonie, Kvalitní spánek

Číst dál: Účinné přírodní bylinky na dobré spaní, které fungují již několik staletí

Matka země je všemocná, a proto „vymyslela“ přirozenou pomoc téměř na všechny neduhy, které nás mohou potkat každým dnem.

Existují však bylinky, které jsou téměř všemocné. Takové byliny objevily domorodé kmeny v deštných pralesech a užívaly je každý den, aby si zajistily zdraví a sílu.

Nyní je příhodná doba si tyto bylinky představit, protože s jarem přichází čas viróz a únavy.

Díky bylinkám, které vám představíme, se ale nemusíte bát škodlivých látek ani úbytku energie a budete překvapeni tím, v jakých oblastech vám mohou tyto přírodní zázraky pomoct.

Číst dál: 3 byliny, které pomohou téměř se vším

Pokud se aktivně zajímáte o zdravou výživu a životní styl, tak jste zcela jistě narazili na tzv. antioxidanty. Tyto látky jsou gró bylinek na detoxikaci těla. Začínáte s detoxikací nebo jen hledáte vhodné doplnění stravy? Čtěte dále. Níže si představíme ty největší přírodní antioxidanty, například také Maqui Berry.

Maqui Berry, Antioxidanty

Číst dál: Nejsilnější přírodní antioxidanty na světě: nejsou pouze v potravinách!

zelené potraviny zkušenost

V posledních letech nabývají zelené potraviny značně na popularitě. Díky svým výjimečným vlastnostem a účinkům na lidský organismus je můžeme zařadit mezi tzv. superpotraviny. Čím jsou tedy tak výjimečné a jaký mají účinek na lidský organismus? Vzali jsme si na paškál tři nejznámější zelené potraviny - zelený ječmen, chorellu a spirulinu, a poctivě je vyzkoušeli. A na co jsme přišli?

Ječmen, Chlorella, Spirulina

Číst dál: Zelené potraviny a jejich účinky z vlastní zkušenosti

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 734 589 468
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved