EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

tělesné i duševní zdraví díky bylinkám exotic herbs

V magazínu Exotic Herbs naleznete pravidelně čtení na téma zdraví nás všech. Představíme vám účinky našich bylinek, ale také jiné užitečné rady, díky kterým se budete cítit daleko lépe!

Matka země je všemocná, a proto „vymyslela“ přirozenou pomoc téměř na všechny neduhy, které nás mohou potkat každým dnem.

Existují však bylinky, které jsou téměř všemocné. Takové byliny objevily domorodé kmeny v deštných pralesech a užívaly je každý den, aby si zajistily zdraví a sílu.

Nyní je příhodná doba si tyto bylinky představit, protože s jarem přichází čas viróz a únavy.

Díky bylinkám, které vám představíme, se ale nemusíte bát škodlivých látek ani úbytku energie a budete překvapeni tím, v jakých oblastech vám mohou tyto přírodní zázraky pomoct.

Číst dál: 3 byliny, které pomohou téměř se vším

Pokud se aktivně zajímáte o zdravou výživu a životní styl, tak jste zcela jistě narazili na tzv. antioxidanty. Tyto látky jsou gró bylinek na detoxikaci těla. Začínáte s detoxikací nebo jen hledáte vhodné doplnění stravy? Čtěte dále. Níže si představíme ty největší přírodní antioxidanty, například také Maqui Berry.

Maqui Berry, Antioxidanty

Číst dál: Nejsilnější přírodní antioxidanty na světě: nejsou pouze v potravinách!

zelené potraviny zkušenost

V posledních letech nabývají zelené potraviny značně na popularitě. Díky svým výjimečným vlastnostem a účinkům na lidský organismus je můžeme zařadit mezi tzv. superpotraviny. Čím jsou tedy tak výjimečné a jaký mají účinek na lidský organismus? Vzali jsme si na paškál tři nejznámější zelené potraviny - zelený ječmen, chorellu a spirulinu, a poctivě je vyzkoušeli. A na co jsme přišli?

Ječmen, Chlorella, Spirulina

Číst dál: Zelené potraviny a jejich účinky z vlastní zkušenosti

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 734 589 468
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved