EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

tělesné i duševní zdraví díky bylinkám exotic herbs

V magazínu Exotic Herbs naleznete pravidelně čtení na téma zdraví nás všech. Představíme vám účinky našich bylinek, ale také jiné užitečné rady, díky kterým se budete cítit daleko lépe!

Naše tělo je denně pod zátěží toxických látek, které se usazují na tkáni a orgánech. Pomoci organismu můžete detoxikačními čaji, které napomůžou organismu v boji proti škodlivým látkám a navíc i s hubnutím.

Matcha, Ostropestřec, Čaje z bylinek, Detoxikace, zelený ječmen, bylinky na hubnutí, Regenerace organismu, detoxikační čaje

Číst dál: Detoxikační čaje na hubnutí – které fungují nejlépe?

Štítná žláza patří do naší endokrinní soustavy, která má na starosti žlázy s vnitřní sekrecí, vylučující v našem těle veškeré hormony. V tomto článku si vysvětlíme, jaké problémy může její nesprávná činnost způsobovat a jak si pomoct přírodní cestou. 

Maca, Ašvaganda, Ženšen, Vilkakora, Zdravá strava, štítná žláza, hormony

Číst dál: Problémy se štítnou žlázou - jaké bylinky vám pomohou?

 Čaj se těší obrovské oblibě už několik tisíciletí. Není to jen kvůli chuti a spoustě různých příchutí, ale také kvůli velkému množství zdravotních benefitů, které jeho pití přináší. My se dnes zaměříme na bylinkový čaj, který pomůže se snížením cholesterolu.

Matcha, Kotvičník, Ženšen, Chlorella, Spirulina, Hlíva ústřičná, Mladý ječmen, Zelené potraviny, Zdravá strava, Cholesterol

Číst dál: Bylinkový čaj na snížení cholesterolu

byliny na spaní

Kvalitní a dobrý spanek je nejčastěji opomínanou "aktivitou" našeho dne. Důsledkem často bývá špatná psychika v kombinaci s únavou. Spánek bývá často narušován třeba tím, že si člověk před ulehnutím do postele pochutná na těžce stravitelném jídle. 

Ašvaganda, Ženšen, Ženšen pravý, Exotic Herbs mixy, Harmonie, Kvalitní spánek

Číst dál: Účinné přírodní bylinky na dobré spaní, které fungují již několik staletí

Matka země je všemocná, a proto „vymyslela“ přirozenou pomoc téměř na všechny neduhy, které nás mohou potkat každým dnem.

Existují však bylinky, které jsou téměř všemocné. Takové byliny objevily domorodé kmeny v deštných pralesech a užívaly je každý den, aby si zajistily zdraví a sílu.

Nyní je příhodná doba si tyto bylinky představit, protože s jarem přichází čas viróz a únavy.

Díky bylinkám, které vám představíme, se ale nemusíte bát škodlivých látek ani úbytku energie a budete překvapeni tím, v jakých oblastech vám mohou tyto přírodní zázraky pomoct.

Číst dál: 3 byliny, které pomohou téměř se vším

Pokud se aktivně zajímáte o zdravou výživu a životní styl, tak jste zcela jistě narazili na tzv. antioxidanty. Tyto látky jsou gró bylinek na detoxikaci těla. Začínáte s detoxikací nebo jen hledáte vhodné doplnění stravy? Čtěte dále. Níže si představíme ty největší přírodní antioxidanty, například také Maqui Berry.

Maqui Berry, Antioxidanty

Číst dál: Nejsilnější přírodní antioxidanty na světě: nejsou pouze v potravinách!

zelené potraviny zkušenost

V posledních letech nabývají zelené potraviny značně na popularitě. Díky svým výjimečným vlastnostem a účinkům na lidský organismus je můžeme zařadit mezi tzv. superpotraviny. Čím jsou tedy tak výjimečné a jaký mají účinek na lidský organismus? Vzali jsme si na paškál tři nejznámější zelené potraviny - zelený ječmen, chorellu a spirulinu, a poctivě je vyzkoušeli. A na co jsme přišli?

Ječmen, Chlorella, Spirulina

Číst dál: Zelené potraviny a jejich účinky z vlastní zkušenosti

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 734 589 468
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved