EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

3 byliny, které pomohou téměř se vším

Matka země je všemocná, a proto „vymyslela“ přirozenou pomoc téměř na všechny neduhy, které nás mohou potkat každým dnem.

Existují však bylinky, které jsou téměř všemocné. Takové byliny objevily domorodé kmeny v deštných pralesech a užívaly je každý den, aby si zajistily zdraví a sílu.

Nyní je příhodná doba si tyto bylinky představit, protože s jarem přichází čas viróz a únavy.

Díky bylinkám, které vám představíme, se ale nemusíte bát škodlivých látek ani úbytku energie a budete překvapeni tím, v jakých oblastech vám mohou tyto přírodní zázraky pomoct.

AŠVAGANDA – SÍLA HŘEBCE

Ašvagandu si oblíbili hlavně v Indii a Nepálu, protože tato bylina má vliv i na naši duši.

Kromě toho, že je známa jako výborný zdroj energie, bojuje s cukrovkou, nádorovým onemocněním a je výborným pomocníkem v chřipkovém období, má také vynikající účinky na celkové zklidnění. Vhodná je proto také v období se zvýšeným stresem či jako podpora při zkouškovém období.

Ašvaganda EXOTIC HERBS tuba male baleni ASWAGANDHAZENSEN EXOTIC HERBS tuba male baleni ASWAGANDHAMACA min

 

Guarana – životabudič

Guaranu u nás znají hlavně studenti, protože podporuje paměť a je vynikajícím zdrojem kofeinu, jehož koncentrace je v této bylině až 4x vyšší než v šálku kávy.

Může být však nápomocná nejen studentům – napomáhá trávení, mírní průjem, posiluje imunitu, mírní premenstruační syndrom, ulevuje při migréně a mnohem víc. Proto je dodnes užívána amazonskými domorodými kmeny jako přírodní všelék. Vyzkoušejte ji!

EXOTIC HERBS tuba male baleni GUARANA EXOTIC HERBS tuba male baleni GUARANAACAI EXOTIC HERBS tuba male baleni GUARANAZENSEN min

Ženšen - zázrak z asie

Ženšen není jen pro ženy, jak by se mohlo zdát kvůli názvu, ale je to bylina, kterou směl po dlouhá staletí v Číně pěstovat jen panovník. A důvod? Je tak výjimečný, že se panovníkovi zdálo nevhodné, aby byla dostupná všem.

Co tedy ženšen umí? Slovy Číňanů je to bylina, která podporuje 5 vnitřních orgánů, tiší nervy a neklidnou mysl, zastavuje křeče, čistí zrak, zlepšuje paměť a slouží dokonce jako ochrana před zlými duchy.

Dále bychom mohli zmínit jeho vliv na zrychlení metabolismu, stimulaci imunitního systému, zlepšení krevního oběhu, přiliv energie a odstranění únavy.

EXOTIC HERBS tuba male baleni ZENSEN min EXOTIC HERBS tuba male baleni GUARANAZENSEN minEXOTIC HERBS tuba male baleni ASWAGANDHAZENSEN

Protože Vás nechceme nutit, vybrali jsme jen tyto 3 byliny, ale obdobné působení mají i další – například Kotvičník, Maca či Acai.

 

EXOTIC HERBS tuba male baleni KOTVICNIK min EXOTIC HERBS tuba male baleni MACA min EXOTIC HERBS tuba male baleni ACAI min

Exotic Herbs, výrobce pravých darů přírody, nabízí unikátní kombinace těchto silných bylin, takže si můžete vybrat, které oblasti chcete nejvíce podpořit a nepolykat přitom tuny kapslí.

Mějte také na paměti, že veškeré byliny jsou doplňkem pestré a vyvážené stravy.

Přečtěte si detailní informace o pradávných bylinkách v našem herbáři

 

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 777 240 791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved