EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

Náš příběh

O našich bylinkách

Principy kvality

Vše o nákupu

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Kontakt

0

faq - nejčastější dotazy

Jaký je rozdíl mezi extraktem a sušenou bylinkou ?

Každý výrobce má svoji filosofii, které věří a kterou propaguje. Ten kdo prodává extrakty říká, že jsou silnější a účinnější než “jen sušená bylinka“. My věříme v sílu přírody a proto do ní nezasahujeme. Příroda sama ví nejlépe v jakém poměru má bylinku namíchat. Je možné, že extrakt z krátkodobého hlediska může být silnější, ale pro naše tělo to lepší není. Naše bylinky se mohou užívat každý den a dlouhodobě. Při pravidelném užívání i menšího dávkování je dosaženo pozitivního účinku.

Proč používáte jen sušené bylinky a ne extrakty ?

Sušené bylinky se na rozdíl od extraktů mohou užívat dlouhodobě a každý den. Čím je doba užívání delší, tím je pro naše tělo účinnější. Extrakty jsou už chemicky zpracovány, aby byly silnější a působí jinak, než čistá bylinka. Preferujeme čistou přírodní cestu bez lidského zásahu. Vždy vybíráme jen ty nejkvalitnější, šetrně zpracované bylinky od ověřených pěstitelů, kteří tyto bylinky pěstují s láskou a dělají to dobře.

Dají se bylinky kombinovat ?

Ano, můžete. Sami to děláme a to je také hlavní důvod proč doporučujeme naše mixy. Vždy kombinujeme bylinky, které se navzájem podpoří a jejich účinek se násobí. Například Guarana + Maca, Kotvičník+ Maca, Guarana+Ženšen. Všechny naše mixy mícháme v poměru 50/50 ( 50% guarana, 50% maca atd. ) Užívání těchto mixů můžete doplnit například ještě zelenými potravinami ( chlorella, spirulina, štáva z mladého zeleného ječmene ) Jediné dvě bylinky , které nedoporučujeme užívat současně jsou Guarana s Ašvagandou. Tyto dvě bylinky jdou tzv. proti sobě.

Máte bio nebo organic certifikáty a proč se neprezentujete jako bio výrobce ?

Všechny naše bylinky bereme z ověřených zdrojů v té nejlepší kvalitě. Většina našich bylin má certifikát organic i bio, ale odmítáme být součastí tzv. BIO bussinesu. Proto tyto certifikáty nikde nezveřejňujeme.

Proč máte jen veganské kapsle a papírové obaly ?

Plnit bylinku do želatinové kapsle (vyrobené z vepře nebo krávy) nám připadá nesmyslné. Bylinka musí být přece plněna do kapsle rostlinného původu ne do kapsle živočišného původu. Potom tyto kapsle nasypeme do kompostovatelného sáčku a vložíme do krásného papírového tubusu. Jdeme cestou Zerowaste, nechceme dále zatěžovat naši planetu levnými plasty, které se nerozloží ani za 50 let. Tato cesta je pracnější, zdlouhavější, dražší, ale my máme dobrý pocit, že to stojí za to !!! :)

Máte zvýhodněné balení? Kolik peněz na něm ušetřím ?

Ano, máme :) . U všech velkých balení dostanete navíc 33%. Tzn. Že za cenu 360 kapslí dostanete ještě o 120 kapslí více. Nejvíce ušetříte u velkého balení Ženšenu, celých 720 korun. Vždy záleží na druhu bylinky, kterou si objednáte. U velkého balení Kotvičníku, Maky, Ašvagandy ušetříte 480 korun.

Které bylinky jsou Vaše nejoblíbenější ?

Nejoblíbenější jsou mixy z těchto bylin: Guarana, Ženšen, Maca, Kotvičník, Ašvagandha, Acai.

Jak dlouho a v jakém množství musím bylinky užívat, abych poznal jejich pozitivní účinek ?

Někdo pozná účinek první den a někdo zase až třeba za týden, je to velmi individuální záležitost. Také nelze tabulkově určit dávkování. My doporučujeme 2 x 2 kapsle denně a podle citlivosti člověka si potom každý určí svoji dávku. 1 kapsle denně je málo a 10 už je zase moc. Není to chemie a je potřeba bylinku užívat alespoň 1 měsíc , aby mohl člověk vyhodnotit její účinky.

Můžu užívat Vaše produkty každý den ?

Ano, můžete, sami to doporučujeme užívat pravidelně a dlouhodobě. Čím déle je užíváte, tím lépe se cítíte.

Čím jste jiní a co by mě mělo přesvědčit nakupovat právě u Vás ?

Jsme rodinná firma, dva bratři a rodina. Vždy preferujeme kvalitu nad kvantitou. Celý proces si řídíme sami. Všechny námi nabízené produkty jsme sami vyzkoušeli a užíváme některé z nich každý den ( Guarana, Maca, Ženšen, Chlorella, Ječmen ). Jsme zakázková výroba a každého našeho zákazníka si hýčkáme a vážíme si ho. Slušné jednání a dlouhodobý vztah jsou pro nás priorita. Naše produkty jsou velmi originální, kvalitní a hezké.

Proč se nedají Vaše produkty koupit nikde jinde
než na Vašem e-shopu ?

Máme rádi férový obchod a slušné jednání. Tak jako rádi nakupujeme naše suroviny od slušných pěstitelů napřímo, tak i rádi poznáváme uživatele našich produktů, bez prostředníků. Můžeme tak zaručit všem dostatečný zákaznický servis a důvěryhodné informace o našich produktech. Je to pro nás osobní záležitost.

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 777 240 791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved