EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

Náš příběh

O našich bylinkách

Principy kvality

Vše o nákupu

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Kontakt

0

O NAŠICH BYLINKÁCH

Nabízíme ty nejkvalitnější, v čisté přírodě rostoucí, pečlivě vybrané a nejšetrnějšími postupy zpracované bylinky od prověřených dodavatelů s dlouholetou tradicí v jejich produkci. Veškeré produkty jsou v absolutně čisté formě , pouze u některých tablet používáme minimální nezbytné množství pojiv.

Rozsah jejich účinků zahrnuje celý komplex pozitiv pro zlepšení zdravotního stavu, podporu fyzických i mentálních funkcí, posílení imunity a detoxikaci organismu.

✅ 100 % veganské

Naše produkty jsou čistě přírodní a i kapsle do kterých se plní prášek z bylinek jsou čistě veganské. 

💚 Eco friendly

Obaly ve kterém dostanete bylinky jsou vytvořeny s láskou k přírodě. Proto jsou čistě z papíru, neobsahují žádný plast a pytlíček, kterým jsme nahradili často používaný plast uvnitř krabičky je z ♻ kompostovatelného materiálu

Pokud však chcete tento kompostovatelný sáček využít s ohledem k přírodě, nevyhazujte ho prosím do plastů. Tam nepatří. Lépe uděláte, když ho vynesete do bio odpadu. Ten samozřejmě není všude, ale co byste neudělali (tak jako my wink) pro přírodu, že?

🔺 Energeticky nabité

Každý produkt umísťujeme do speciální konstrukce ve tvaru pyramidy, kde je nějakou dobu ponechán, aby se energeticky dobil. 

Nevadí, pokud na energii pyramid nevěříte. My máme ověřeno, že takto nabité produkty mají větší energetický potenciál než produkty, které do pyramidy umístěny nebyly. 

O působení pyramid si přečtěte v našem magazínu

🌿 Unikátní mixy bylin

Víme, že některé byliny se svým působením doplňují a proto je dobré je užívat zároveň. Taky ale víme, že zákazníci si raději koupí jeden produkt.

Proto jsme vytvořili unikátní mixy bylin, které jsou v poměru 50/50 a jejich účinek se tak kumuluje. Všude jinde koupíte jen jeden druh byliny, ale naše produkty mají i specifické mixy vybrané podle jedinečných vlastností bylinek, které se vzájemně doplňují či znásobují účinek na danou oblast. 

💯% prášek z byliny

Někdo tvrdí, že extrahováním účinných látek získáme z byliny to nejlepší. My jsme však přesvědčeni o tom, že každá bylina je dokonalá ve své čistě přírodní formě a jedině tak má sílu, pro kterou je lidé využívají již desítky i více let. Domorodé kmeny jistě neužívaly žádné extrakty a přesto si účinky bylin oblíbily natolik, že spousta z nich dostala názvy jako "svatá rostlina" nebo "dar bohů".

Dalším důvodem proč si stojíme za 100% práškovou formou je ten, že pomletá bylina je vždy účinnější než jen odvar či jiný výtažek.

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 777 240 791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved