EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

Náš příběh

O našich bylinkách

Principy kvality

Vše o nákupu

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Kontakt

0

PRINCIPY KVALITY

Obchodníci a marketingoví mágové se nám denně snaží vnutit názor, že kvalitu potravin poznáme podle krásného obalu, bezvadného tvaru a povrchu bez poskvrnky.

Kupujeme pak kalibrovanou, napohled úžasnou zeleninu nebo ovoce, ovšem bez chuti, vitamínů, pěstovanou v podmínkách připomínajících chemickou výrobu a sklízenou dlouho před obdobím skutečné zralosti.

Naše bylinky jsou jiné. Jsou opravdové, živé, pěstované bez postřiků, splňující nároky na organickou kvalitu, od pěstitelů, kterým věříme.

Pak je skutečně šetrně zpracováváme tak, abychom vám přinesli celý komplex užitečných složek v původní přírodní surovině. Víme proč to děláme tímto způsobem, vždyť je sami užíváme.

100% KVALITA SUROVIN

Důsledně dbáme na špičkovou kvalitu vstupních surovin a jejich co nejšetrnější zpracování. Tak zaručujeme maximální obsah a efekt účinných složek.

BEZ ADITIV A KONZERVANTŮ

Naše výrobky se obejdou zcela bez konzervantů, barviv nebo syntetických přísad. Řídíme se zásadou, že příroda sama vše namíchala v perfektním složení.

NULOVÝ OBSAH LEPKU

Nevyrábíme levné párky do marketů. Proto jsou všechny naše produkty ve formě přášku a kapslí zcela bez obsahu lepku, přidaného škrobu nebo sóji.

BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK

Přísně sledujeme technologii výroby. Jsme si tudíž jisti, že se do našich rostlinných přípravků nedostanou žádné živočišné složky jako proteiny nebo tuky.

VHODNÉ PRO VEGANY

Abychom zajistili vhodnost našich produktů pro vegetariány a vegany, používáme zásadně rostlinné celulózové, a nikoliv želatinové, kapsle.

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 777 240 791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved