EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

5 tipů na využití našich papírových tubusů

papírové tubusy Exotic Herbs

Obaly, do kterých balíme naše bylinky, jsou nově vyrobeny s láskou k přírodě. Jsou zhotoveny čistě z papíru a neobsahují žádné plasty. Samotné bylinky jsou pak uzavřeny v rozložitelných sáčcích. Přesto, když bylinky spotřebujete, není třeba tubusy vyhazovat, protože mohou opětovně skvěle posloužit. Připravili jsme pro Vás hned 5 způsobů na jejich znovuvyužití.

1) Stojánek na kancelářské a výtvarné potřeby 

Snad nejjednodušší využití našich tubusů. Stačí pouze sundat uzávěr a vložit do krabičky například propisky, tužky, pastelky či štětce. Pokud vám nevyhovuje výška nádoby, můžete ji nůžkami jednoduše zastřihnout podle potřeby. Samozřejmě si můžete s krabičkou ještě více pohrát a pomalovat ji, polepit či jinak dozdobit. Záleží jen na vaší fantazii.

2) Krabička na čaj či sušené ovoce

Dalším velmi jednoduchým způsobem, jak krabičku znovu využít, je vložit do ní něco jiného. Nemáte nádobu pro práškový čaj Matcha nebo sušené ovoce? Tubusy od bylinek Exotic HerbsExotic Herbs jsou uzavíratelné, takže se do nich nedostane vlhkost, a proto skvěle poslouží i v tomto případě.

3) Váza na sušené květiny

Pokud jste si usušili květiny a chystáte se jimi vyzdobit místnost, ale nemáte po ruce volnou vázu, díky svému tvaru můžete využít naše tubusy. Stejně tak do nich můžete vložit i kytky umělé a vázu si dozdobíte podle interiéru.

4) Originální náramky

Další tip ocení hlavně ženy. Z tubusů se dají vyrobit také originální módní doplňky. Vše, co k tomu potřebujete jsou nůžky, pruhy látky nebo stuha, korálky či ozdobné kamínky a lepidlo. A jak na to? Obal nastříháte na kroužky (šířku zvolíte podle požadované tloušťky náramku) a tyto kroužky pak obmotáte látkou nebo stuhou a dozdobíte polepením korálků či kamínků.

5) Krabička na dárky

Chcete obdarovat své blízké, ale nevíte, jak drobný dárek zabalit? A co takhle využít náš tubus? Když ho obalíte balícím papírem, dozdobíte například dekoračními páskami, samolepkami nebo přírodními materiály a převážete stuhou, stane se z něj zajímavá dárková krabička.
Nemáte po ruce balicí papír? Nevadí. Nové obaly sortimentu Exotic Herbs jsou samy o sobě dárkovým balením a netradiční designovým prvkem.

Bonusový tip

Na závěr máme pro vás ještě jeden tip. Slyšeli jste o časových schránkách (kapslích)?
Tubus od bylinek můžete ozdobit a popsat, vložit do něj předměty nebo dopisy, uzavřít a ponechat pro další generaci nebo pro své budoucí já a otevřít za pár let.

Přečetli jste si všechny tipy? Jako odměnu můžete využít slevu 100 Kč na Váš nákup na e-shopu Exotic Herbs stačí využít slevový kupón EXOTIC100 v nákupním košíku.

Nezapomeňte si prohlédnout zbrusu novou nabídku našich bylinek – žádanou kategorií jsou především přírodní bylinky na energii nebo unikátní mix Guarany a Macy ve veganských kapslích

Zero Waste, Život bez odpadů, Přírodní obaly, Exotic Herbs, Exotic Herbs mixy

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 777 240 791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved