EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

Život bez odpadů - VŠECHNY ČLÁNKY NA TOTO TÉMA

Znovupoužitelné lahve

Rozhodli jste se, že už nechcete produkovat zbytečný odpad v podobě PET lahví? Super! Pak ale přichází na řadu zásadní otázka: "Jakou láhev zvolit?" Tento článek vám pomůže zorientovat se v nabízených možnostech a zvolit tu nejlepší pro vás.

Zero waste alternativy

Méně zbytečností. Méně odpadu. Méně výdajů. I takhle můžeme chápat zero waste filozofii, která vznikla z lásky k naší planetě. Existuje mnoho bezodpadových alternativ k běžným produktům. Co tedy můžeme nahradit a čím?

dárek

Vánoce jsou svátky klidu a míru, bohužel jsou často spojovány i s nadbytečným plýtváním. Toto se netýká jen jídla, ale například věcí, které se vyhazují i přesto, že se dají stále zužitkovat. A protože se Štědrý den kvapem blíží a dárkové šílenství pomalu ale jistě znovu nastává, vymysleli jsme pro vás pár tipů na zajímavé zero waste dárky, které si můžete doma vyrobit sami!

Spotřeba společnosti a její vyprodukovaný odpad má stále větší a větší následky pro naši zemi. Filozofii zero waste, která se v posledních letech stále častěji tímto zabývá, se dostává velké oblibě. 

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 734 589 468
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved