EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

Život bez odpadů - VŠECHNY ČLÁNKY NA TOTO TÉMA

zero waste produkty

Ocitli jsme se uprostřed environmentální krize. Je na čase otevřít své oči i srdce, abychom si uvědomili, co se děje, přijali zodpovědnost a osvojili si nový životní styl zero waste.

Znovupoužitelné lahve

Rozhodli jste se, že už nechcete produkovat zbytečný odpad v podobě PET lahví? Super! Pak ale přichází na řadu zásadní otázka: "Jakou láhev zvolit?" Tento článek vám pomůže zorientovat se v nabízených možnostech a zvolit tu nejlepší pro vás.

Zero waste alternativy

Méně zbytečností. Méně odpadu. Méně výdajů. I takhle můžeme chápat zero waste filozofii, která vznikla z lásky k naší planetě. Existuje mnoho bezodpadových alternativ k běžným produktům. Co tedy můžeme nahradit a čím?

dárek

Vánoce jsou svátky klidu a míru, bohužel jsou často spojovány i s nadbytečným plýtváním. Toto se netýká jen jídla, ale například věcí, které se vyhazují i přesto, že se dají stále zužitkovat. A protože se Štědrý den kvapem blíží a dárkové šílenství pomalu ale jistě znovu nastává, vymysleli jsme pro vás pár tipů na zajímavé zero waste dárky, které si můžete doma vyrobit sami!

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 777 240 791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved