EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

Život bez odpadů - VŠECHNY ČLÁNKY NA TOTO TÉMA

Spotřeba společnosti a její vyprodukovaný odpad má stále větší a větší následky pro naši zemi. Filozofie zero waste, která se v posledních letech stále častěji s tímto zabývá, se dostává velké oblibě. 

třídění odpadu

Třídíte odpad? Kam podle vás patří rulička od toaletního papíru? Do papíru nebo do směsného odpadu? Do směsi! Jedná se o papír v poslední fázi recyklace, tzn. nelze ho již znovu recyklovat. Stále v otázkách třídění odpadu trochu tápete? Čtěte dál.

Plýtvání je téma, které se čím dál víc dere na povrch. Lidem není lhostejné nepřiměřené plýtvání a drancování naší Země. Jak můžete k ochraně planety přispět i vy a to rovnou z vaší kuchyně? Máme pro vás pár tipů pro začátek.

zero waste

Ekologie, odpady a obaly jsou poslední dobou velice často probírané téma. Nejspíš už se k vám dostalo také a možná vás i inspirovalo k tomu vyhazovat méně. Přečtěte si naše zero waste tipy, které vám pomohou začít!

zero waste rodina

Držet se zero waste stylu je velice snadné, pokud jste mladý člověk, který ještě nemusí domácnost sdílet s několikačetnou rodinou. Pokud již je vás v domácnosti totiž více, pak celá zodpovědnost domácnosti za zero waste lifestyle není už jen na bedrech Vašich, ale všech, kteří v domácnosti žijí s Vámi. Jak tedy docílit zdánlivě nemožného?

  • 1
  • 2

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 734 589 468
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved