EXOTIC HERBS

BYLINKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ

zdraví

lifestyle

krása

recepty

fitness

ekologie

ostatní

0

Magazín o našich bylinkách, zdraví a ekologii

Výběr aktuálních článků pro Vás

5 způsobů, kterými docílíte plochého bříška bez diety

5 způsobů, kterými docílíte plochého bříška bez diety

Je snem každého člověka, který má nějaký ten špíček navíc, aby mohl bez námahy a bez změny svých stravovacích návyků sebevědomě koukat do zrcadla s nadšením v očích. Ale jde to vůbec? Jsou dieta a cvičení jediné dva způsoby, které zaručeně zbaví vaše těl všeho, co čouhá?

číst více

 Domácí detoxikace organismu bylinkami – Jak na to?

Domácí detoxikace organismu bylinkami – Jak na to?

Jaro je období, které je velmi vhodné pro detoxikaci organismu. Je to totiž doba, kdy se vše znovu probouzí k životu. Proto je dobré dopřát svému tělu očistu a odlehčit mu, aby mohlo lépe vstřebávat vitamíny a minerály z potravy, kterou mu dopřáváme.

 

číst více

Vše, co byste měli vědět o detoxikaci

Vše, co byste měli vědět o detoxikaci

Detoxikace je přirozený proces, který pro naše pravidelně provádí naše játra. Někdy i nevědomky děláme věci, které našim orgánům moc nepomáhají a teď nastal čas s tím něco udělat. Jak je zregenerovat do svého maximálního potenciálu vám řekneme v tomto článku.

číst více

Jak se bránit únavě a vyčerpání po cvičení

únava po cvičení

Největším nepřítelem sportovců a aktivně žijících lidí je od nepaměti únava. Ať už fyzická či psychická, tak únava překazí plány i těm nejvíce motivovaným jedincům. Vrcholem únavy je pak vyčerpání organismu. Dá se nějak bránit vyčerpání a proč k němu dochází?

Obecně se míra únavy odvíjí od míry odolnosti člověka. Žádný sportovec se však nerodí se 100% odolností. Existuje více důvodů a faktorů, proč dochází k neobvyklé míře únavy po sportu či cvičení.

Špatná technika či oblečení

Jednou z chyb, kterou dělají nejen začínající, ale také pokročïlejší sportovci, je řešení důsledku, nikoliv příčiny. Pokud chodíte do posilovny, dbejte na správnou techniku cvičení. Pokud běháte v terénu, dbejte na kvalitní obuv. V případě, že při sportu nedodržujete tyto základní pravidla, jakákoliv další regenerace není téměř vůbec účinná.

Špatná strava a výživa

Máte 100% vyřešený proces cvičení, ale přesto po výkonu nemůžete sotva přijít na záchod? Zanalyzujte si, co jíte přes den, před cvičením a hlavně po cvičení. Zvýšená únava se dá eliminovat vyváženou stravou před výkonem a zejména po výkonu. Zeptejte se výživových poradců, co jíst před a po druhu sportu, který vykonáváte a nenechávejte tělo chátrat.

Něco navíc

Jen ti nejlepší dělají o kus více, než ostatní. Vyřešili jste výše zmíněné faktory, ale chcete jít více naproti celkovému zdraví? Věříme, že se vyplatí poznat sílu přírodních bylin. Pokud bychom měli vyjmenovat jednu bylinu, která dodává tělu obranu proti vyčerpání a únavě, byla by to Ašvaganda!

Jedná se o tropickou rostlinu, pocházející z Indie a Nepálu. Ašvaganda obsahuje více než 80 látek, které působí perfektně na regeneraci a odstraňují příznaky únavy nejen po cvičení.

Přemýšleli jste už, jestli nejste náhodou unavení i pro krátké projížďce na kole? Není čas s tím začít něco dělat? Koukněte se na naši nabídku bylinek na energii.

Ašvaganda

Kancelář

Hradební 1218
686 01 Uherské Hradiště

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí–Pátek
8:00–15:00

Rychlý kontakt

+420 777 240 791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
exotic herbs

Copyright © | created in Zlín by Weboo | All rights reserved